Červenec 2014

Počátek

30. července 2014 v 18:28 | Brunett |  Perem
Zdravím :)
Na začátek řeknu, že se cítím hodně rozpačitě :) tadyty články mi nikdy nešly. Rozhodla jsem su založit nový blog, a sice tento. Kdo zná můj starý, ví, že už jsem dlouho nic nepřidávala. Ano, jednou za čas jsem měla nějakou tu tendenci něco přidat, tak jednou za půl roku. Ale jakmile to jde s blogem z kopce, tak se to většinou ani nevylepší.
Proto jsem se rozhodla začít úplně od začátku, a tentokrát doufám, že mi to vydrží dýl. V poslední době mám na focení také daleko víc času, a víc mě baví si o všem všechno hledat a "vzdělávat se".
Jen s čím si nejsem jistá, jak dlouho mi to vydrží, jelikož počátkem září se ze mě stává student čtvrtého ročníku, a pojede to. Maturita. Příjmačky. Ale já věřím, že to (snad) zvládnu. :D
Zatím jsem vyfotila docela dost věcí. Počátkem prázdnin jsem byla s kamarádkou v Chorvatsku, a fotek mám požehnaně. Také jsem s přítelem navštívila Pražskou ZOO, a další výlety nás čekají. Seznámila jsem se s novými zajímavými věcmi, a budu ráda když to pošlu dál. Ale teď konec keců! :D Jen jsem se chtěla nějak vyjádřit na začátek. :)